Légy te is tag!

2019-07-16 07:38:23

Kedves Csoport Társak!

Szeretnénk tájékoztatni Titeket, hogy az egyesületi élet nem csak a Facebook csoportban történő posztolgatásból áll.
Az Egyterűek Egyesülete egy létező, bíróság által bejegyzett szervezet, melynek tagjai részére több esemény kerül megszervezésre.
Többek között mini találkozók országszerte, Mikulás ünnepség, bográcsozás, biliárd, fürdőzés vagy akár csak a parkolói autós találkozó...
Jelentősebb a tagok közötti összetartás, jobban tudunk egymásról. A segítő szándék is jobban megnyilvánul.

A tagsági díj évi 10.000,-ft (vagy év közi belépés esetén havi 1.000,-ft) mely jó része repi ajándék, összejöveteleken étel-ital, Mikulás csomag a gyerekeknek, találkozókon kedvezményes camping vagy strand belépő formájában a tagok "javára" kerül visszaforgatásra.
A tagsági kártya alkalmas lesz kedvezmények érvényesítésére (üzemanyag, alkatrész, könyv, szállás, stb...) számos elfogadóhelyen. Ezzel kapcsolatos szerződés kötés folyamatban van.

Amennyiben felkeltettük érdeklődéseteket, az alábbi linken (https://drive.google.com/open?id=0BzMv7TSGDVA7Mk15UTUyY1Fob3c) található Alapszabályunk elolvasása után, a belépési nyilatkozat kitöltésével jelezhetitek csatlakozási szándékotokat!

Köszönettel:
Az Egyesület Elnöksége